wtorek, 25 lutego 2020

Jak zobaczyć mecz Knicksów na żywo


Jak zobaczyć mecz Knicksów na żywo

Wielbiciele NY Knicks mogą oglądać mecze swoich ulubieńców w TV lub streamingu, obstawiać zakłady bukmacherskie na rozgrywki tej drużyny, kupować firmowe gadżety, śledzić ich profil na portalach społecznościowych i wspierać Knicksów na wiele innych sposobów. Ci najbardziej zagorzali mogą też pomyśleć o wyjeździe no Nowego Jorku, by zobaczyć ich mecz na żywo.

Zasiąść na trybunach zlokalizowanej na Manhattanie hali Madison Square Garden i na żywo kibicować swojej ulubionej drużynie – to marzenie wielu fanów koszykarskiego talentu Knicksów. Choć taki wyjazd wiąże się ze znacznymi wydatkami, można zorganizować go bez większego trudu – zwłaszcza teraz, po zniesieniu wiz do USA.

Planując wyjazd do Nowego Jorku warto jednak rozważyć jeszcze inną opcję, a mianowicie połączenie meczu Knicksów ze zwiedzaniem Stanów Zjednoczonych. Taka wycieczka z biurem podróży zdejmuje z nas obowiązek organizowania przelotu i noclegu, rezerwowania hoteli i wyżywienia – touroperator wszystko załatwi za nas, jest to więc bardzo wygodna opcja dla osób, które nie mają czasu zajmować się wszystkimi formalnościami, związanymi z wyjazdem. A ponieważ terminów wycieczek objazdowych po USA nie brakuje, bez większego trudu powinniśmy zorganizować nasz wyjazd tak, by być akurat w Nowym Jorku gdy swój mecz rozgrywają tam Knicks. Sprawdzamy zatem, jakie wycieczki objazdowe po Stanach Zjednoczonych warto rozważyć, jeśli w trakcie wyjazdu planujemy zwiedzić Nowy Jork i zajrzeć na mecz NY Knicks.

Skarby Wschodnich Stanów – zwiedzanie USA (cena ok. 5000 zł/os za 7 dni, wyloty z Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania i Gdańska – TU sprawdzisz rozkład i terminy wycieczek)

Podczas tej tygodniowej wycieczki objazdowej po USA odwiedzimy najważniejsze miasta Wschodniego Wybrzeża – Nowy Jork (m.in. Wall Street, Statua Wolności, USS Intrepid – okręt-muzeum z okresu II wojny światowej, Times Square), Filadelfię (Gmach Niepodległości, Dzwon Wolności), Waszyngton (m.in. Muzeum Narodowe Historii Naturalnej, Biały Dom, Wzgórze Kapitolu) oraz Boston (Uniwersytet Harvard, Instytut Technologii Massachusetts), zobaczymy też zachwycający Wodospad Niagara z możliwością przejażdżki łodzią odrzutową po rzece Niagara. Podczas wycieczki mamy zapewnione pięć noclegów w hotelach***, wyżywienie własne.

Nowy Jork – miasto które nie śpi (cena ok. 6500 zł/os za 5 dni, wyloty z Warszawy)

Doskonała wycieczka dla tych, którzy poznawanie atrakcji USA chcą ograniczyć tylko do Nowego Jorku. To wspaniałe miasto ma do zaoferowania tak wiele, że podczas wyjazdu nikt nie będzie się nudził. W planie m.in. Empire State Building wraz z wyjazdem na punkt widokowy na 86. piętrze budynku, Central Park, Fifth Avenue i Wall Street – siedziba nowojorskiej finansjery, a także rejs na Wyspę Liberty ze Statuą Wolności oraz na Ellis Island. Podczas wycieczki odwiedzimy też halę sportowo-widowiskową Madison Square Garden, gdzie ponownie pojawimy się na meczu Knicksów. Będzie to doskonała okazja by zapoznać się z obiektem, poznać jego historię i zaplanować trasę dojazdu z hotelu na miejsce. W cenę wycieczki wliczone jest pięć noclegów w hotelu*** (pokoje dwuosobowe z łazienkami) oraz pięć śniadań.

Z Nowego Jorku do Miami (cena ok. 7500 zł/os za 7 dni, wyloty z Warszawy)

Siedmiodniowa wycieczka, podczas której zobaczymy największe atrakcje Wielkiego Jabłka oraz Miami. W Nowym Jorku zwiedzimy wszystkie „must see” miejsca, takie jak Statua Wolności, Most Brooklyński i Dolny Manhattan, ale też pojedziemy do dzielnicy żydowskiej Williamsbourg i odwiedzimy Greenpoint – najliczniejsze (obok Chicago) skupisko Polonii w Stanach. W położonym na Florydzie Miami, wakacyjnej stolicy USA, zwiedzimy m.in. słynny nadmorski bulwar Ocean Drive, South Beach i założoną przez kubańskich emigrantów dzielnicę Little Havana z jej niepowtarzalnym egzotycznym klimatem. Podczas wycieczki mamy zapewnione siedem noclegów w hotelach*** w Nowym Jorki i w okolicy Miami (pokoje dwuosobowe z łazienką i telewizorem) i siedem śniadań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz