poniedziałek, 7 grudnia 2020

Ryneczek Leona - notowanie #3

 

Sezon nabiera rozpędu, dopiero co był draft i otwarcie rynku, a zespoły rozpoczęły już obozy treningowe. Dokładniej to jakieś ćwiczenia, które mają te przygotowania imitować.

Ostatnim zawodnikiem podpisanym przez Knicks przed rozpoczęciem obozu był Michael Kidd-Gilchrist, dawny wybór nr 3 w drafcie. Solidny atleta, bardzo dobry obrońca i fatalny strzelec. Oczywiście absolwent Kentucky oraz klient CAA.

Tym samym zamknięty został 20-osobowy skład na obóz treningowy, w tym 16 zawodników na gwarantowanych umowach, 2 na two-way kontraktach oraz 2 na kontraktach Exhibit 10. W tym momencie nie zanosi się, żeby Knicks mieli na siłę kimś handlować, także prawdopodobnie ostateczny skład zostanie wyłoniony przez odstrzelenie jednego zawodnika z gwarantowanym kontraktem (spoiler - to będzie Jacob Evans).

A poza tym nuda, nic się nie dzieje, jak w polskim filmie. Aż się chce wyjść z neta.


Magia liczb

Liczba zawodników w kadrze: 18

Liczba zawodników na two-way kontraktach: 2 

Liczba All Star'ów, którzy ostatecznie nie trafili do Knicks: 3

Liczba zawodników, którzy już zapowiedzieli przełomowy sezon w swojej karierze: 1


Julius Randle Trade Tracker: podobno Knicks chcą go puścić w pakiecie z Frankiem Ntilikiną do Sacramento Kings w zamian za Buddy'ego Hielda. Podstawą tej plotki jest fakt, że nowojorczycy usunęli zdjęcie Francuza z Instagrama, a Marc Berman wklepał taką wymianę w ESPN Trade Machine i mu się zaświeciło na zielono. Brzmi jak potwierdzone info.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz